KONKURS O NASZYM PATRONIE

Uwaga Uczniowie!

Przypominam o konkursach literackich poświęconych patronowi naszej szkoły - Janowi Kochanowskiemu.

Aby wziąć udział w eliminacjach szkolnych klas IV-VIII należy napisać trzy prace z poszczególnych tematów:

1. Fraszka o szkole

2. Tren o Urszulce

3. Kartka z pamiętnika lub opowiadanie na temat: "Jeden dzień w Czarnolesie"

4. Konkurs plastyczny – Portret Jana Kochanowskiego

Zwycięzcy poszczególnych konkursów wezmą udział w finale, którym będzie napisanie Testu o życiu i twórczości poety. Najlepszy uczeń zdobędzie Statuetkę Mistrza Jana w roku szkolnym 2021.

Termin konkursu upływa dnia 25 maja 2021 r.

Prace należy przesłać pani Beacie Wachholz.

Zachęcam do udziału w konkursie w celu sprawdzenia swoich talentów literackich!

Autor: Beata Wachholz