.

w naszej szkole

Sławsko, 10 maja 2021

Podziękowanie

Uczniowie klas I-III wraz z wychowawczyniami Heleną Zawarską, Ireną Gregorek, Anną Smolinską

ze Szkoły Podstawowej w Sławsku

składają serdeczne podziękowania panu Grzegorzowi Rupniewskiemu z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sławsku i Młodzieżowej Drużynie Strażaków w Sławsku

za spotkanie, podczas którego dzieci poznały zawód strażaka z bliska,

za ciekawe opowieści oraz zaprezentowanie sprzętu i wozu strażackiego.

Życzymy, by służba drugiemu człowiekowi była zawsze źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;

Nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”