CERTYFIKAT

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za wzięcie udziału w programie edukacyjnym Akademia Lubella w roku szkolnym 2020/2021. Gratulujemy realizacji i ukończenia programu. Dziękujemy za wypełnienie ankiety podsumowującej. Z pewnością będzie to dla nas cenne źródło wiedzy na przyszłość.

Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas materiały dydaktyczne pozwoliły przeprowadzić wartościowe zajęcia oraz były okazją do integracji uczniów i atrakcyjną formą zdobywania wiedzy.

W załączniku przesyłamy Certyfikat potwierdzający udział Państwa placówki w naszym programie.

Życzymy sukcesów w dalszej edukacji dotyczącej zdrowego stylu życia i zasad racjonalnego odżywiania. Już dziś zachęcamy do udziału w kolejnej edycji programu Akademia Lubella w roku szkolnym 2021/2022.

Pozdrawiamy,

Zespół Programu