Szkoła Podstawowa w Sławsku im. Jana Kochanowskiego została otwarta 1 września 1945 r. i liczyła wówczas 59 uczniów. Mieściła się w dwóch budynkach w Sławsku: nr 95 i 96. Pierwszym jej kierownikiem był Edmund Plank.

W roku 1981 obniżono organizację szkoły do sześciu klas, toteż dwie najstarsze klasy dojeżdżały do zbiorczej szkoły w Sławnie. W roku 1987 szkoła znów stała się pełną ośmioklasową.

CERTYFIKAT

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za wzięcie udziału w programie edukacyjnym Akademia Lubella w roku szkolnym 2020/2021. Gratulujemy realizacji i ukończenia programu. Dziękujemy za wypełnienie ankiety podsumowującej. Z pewnością będzie to dla nas cenne źródło wiedzy na przyszłość.

Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas materiały dydaktyczne pozwoliły przeprowadzić wartościowe zajęcia oraz były okazją do integracji uczniów i atrakcyjną formą zdobywania wiedzy.

W załączniku przesyłamy Certyfikat potwierdzający udział Państwa placówki w naszym programie.

Życzymy sukcesów w dalszej edukacji dotyczącej zdrowego stylu życia i zasad racjonalnego odżywiania. Już dziś zachęcamy do udziału w kolejnej edycji programu Akademia Lubella w roku szkolnym 2021/2022.

Pozdrawiamy,

Zespół Programu

Akademia Lubella

komentarze [0] , skomentuj

Dodaj komentarz

autor.gif nick

Treść komentarza (max. 300 znaków)

                  :) :( ;) :D :> :hell: :p :] :/ :lol: :help: :ok: :cry:

<< powrót

Galerie